На головну Написати лист Сторiнка 1 iз 2  1  2 »

04. За червень місяць 2010 р.

Звіт. Про проведення аналізу проекту Закону України «Про порядок продажу на аукціоні об’єктів комунальної власності територіальних громад міст, селищ, сіл»

Проектом передбачається визначення порядку підготовки та проведення аукціону щодо продажу об’єктів комунальної власності територіальних громад міст, селищ, сіл, а також прав і обов’язків учасників таких аукціонів.
На думку автора проекту прийняття такого закону сприятиме прозорості продажу об’єктів комунальної власності на аукціонах.

Докладнiше …

Звіт. Про проведення аналізу проекту Податкового кодексу України

Проект Податкового кодексу України складається з положень, призначених регулювати відносини, що виникають у процесі встановлення, зміни та скасування податків та зборів в Україні, визначити вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов’язки, компетенцію контролюючих органів і повноваження їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства

Докладнiше …

Звіт. Про проведення аналізу проекту Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів»

 Законопроект  передбачає визначення основних засад, організації та порядку проведення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад (далі - депутати) та сільських, селищних, міських голів.

  Докладнiше …

Звіт. Про проведення аналізу проекту Закону України «Про внесення змін до де-яких законодавчих актів України (щодо процедури відкликання депутатів сільської, селищної ради та сільського, селищного, міського голови)»

Пропонуються зміни до Законів України “Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів”"Про всеукраїнський та місцевий референдум”, Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України, які, на думку розробника, мають регламентувати процес відкликання депутатів та голів їх виборцями шляхом проведення місцевого референдуму та забезпечити виконання відповідного рішення місцевого референдуму.

Докладнiше …

 Сторiнка 1 iз 2  1  2 »
Новини

2015-04-09
Обговорення проекту Закону України щодо розпорядження земельними ділянками.

2015-03-25
“Про землю”

2015-03-17
Законопроекти для повного проведення реформи у сфері децентралізації.

2015-03-16
З Хмельницького розпочався процес обговорення впровадження в життя Закону «Про добровільне об‘єднання територіальних громад».

2015-03-11
Методичне забезпечення формування спроможних територіальних громад.

Опитування

Ваше відношення до купівлі-продажу земель с/г призначення

  • Торгівля землею не припустима. (54.0%, 76 по голосам)
  • Купвля-продаж виключно громадянам України не більше 50 га. на особу. (28.0%, 40 по голосам)
  • Купвля-продаж фізичним та юридичним особам без обмежень. (10.0%, 14 по голосам)
  • Купвля-продаж виключно громадянам України без обмежень. (8.0%, 11 по голосам)

Загалом проголосувало: 141

Загрузка ... Загрузка ...
© 2003-2008 Інститут громадянського суспільства
Україна, м. Київ, 01103 бул. Дружби народів, 22, кім.21
Тел: (+38044) 529-07-32