На головну Написати лист20. За жовтень місяць 2001 р.

Аналіз проекту Закону про внесення змін до Закон України “Про звернення громадян” (щодо вдосконалення окремих положень)

Метою законопроекту є вдосконалення механізму реалізації конституційного права на участь в управлінні державними справами та звернення до органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій шляхом надання права надсилати звернення в електронній формі.

Докладнiше …

Аналіз проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо обмежень при забезпеченні позову)

Проект розроблено для удосконалення положень Цивільного процесуального кодексу, Господарського процесуального кодексу та Кодексу адміністративного судочинства стосовно забезпечення позову задля унеможливлення створення перешкод для виконання рішень суду, порушення конституційного права громадян на судовий захист.

Докладнiше …

Аналіз проекту Закону про внесення змін до Земельного кодексу України щодо мораторію на купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення

Ціллю проекту закону є продовження мораторію на купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення до проведення Всеукраїнського референдуму з цього питання.

Докладнiше …

Аналіз проекту закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо створення державного фонду регіонального розвитку»

Замість вступу

31 жовтня 2011 року на сайті Верховної Ради України з’явився проект Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо створення державного фонду регіонального розвитку». Створення такого фонду (далі ДФРР) є однією з умов прискорення регіонального розвитку в Україні, переведення державних інструментів регіонального розвитку на нову основу, відхід від старої практики фінансування будівництва все нових об’єктів, передусім бюджетної сфери, які домінують в переліках фінансування за кошти субвенції на соціально-економічний розвиток регіонів, субвенцій на соціально-економічний розвиток окремих територій, державних цільових програмах та угодах щодо регіонального розвитку між Урядом та обласними радами і перехід до фінансування виключно проектів регіонального розвитку на конкурсній основі.

Докладнiше …

Новини

2015-04-09
Обговорення проекту Закону України щодо розпорядження земельними ділянками.

2015-03-25
“Про землю”

2015-03-17
Законопроекти для повного проведення реформи у сфері децентралізації.

2015-03-16
З Хмельницького розпочався процес обговорення впровадження в життя Закону «Про добровільне об‘єднання територіальних громад».

2015-03-11
Методичне забезпечення формування спроможних територіальних громад.

Опитування

Ваше відношення до купівлі-продажу земель с/г призначення

  • Торгівля землею не припустима. (54.0%, 76 по голосам)
  • Купвля-продаж виключно громадянам України не більше 50 га. на особу. (28.0%, 40 по голосам)
  • Купвля-продаж фізичним та юридичним особам без обмежень. (10.0%, 14 по голосам)
  • Купвля-продаж виключно громадянам України без обмежень. (8.0%, 11 по голосам)

Загалом проголосувало: 141

Загрузка ... Загрузка ...
© 2003-2008 Інститут громадянського суспільства
Україна, м. Київ, 01103 бул. Дружби народів, 22, кім.21
Тел: (+38044) 529-07-32