На головну Написати лист Сторiнка 1 iз 2  1  2 »

Моніторинг сайтів органів місцевого самоврядування

У 2012 р. проведено моніторинг деяких сайтів міських рад згідно розробленої Інститутом громадянського суспільства методики

До об’єктів моніторингу увійшли сайти міських рад, які були відсутні (знаходилися на етапі наповнення, модернізації) в мережі інтернет на момент проведення попереднього моніторингу або мали найгірші показники серед інших.

Докладнiше …

Результати моніторингу сайтів міських рад других за величиною міст областей України

У 2010 р. до об’єктів моніторингу увійшли 25 сайтів міських рад других за величиною міст областей України. З них 23 Інтернет представництва - знаходяться у задовільному робочому стані і включені до переліку кінцевих показників моніторингу. 2 Інтернет представництва (Лозівської та Новодністрівської міських рад станом на 10 листопада 2010 р.) - мають на своїх сторінках повідомлення про модернізацію сайтів, містять велику кількість пустих розділів, що робить не можливим їх моніторинг.

Докладнiше …

Типові недоліки та Рекомендації щодо покращення висвітлення та способу розміщення інформації на офіційних сайтах органів місцевого самоврядування (обласні та міські ради)

1. Офіційні Інтернет представництва органів місцевого самоврядування мають  досить різноманітну структуру розміщення інформації. Працюючи з різними сайтами важко швидко зорієнтуватися де саме знаходиться необхідна інформація.

Задля покращення доступу до інформації необхідно на законодавчому рівні зобов’язати до впровадження єдиної впорядкованої структури розміщення  інформації на різних офіційних Інтернет представництвах органів місцевого самоврядування.

Докладнiше …

Паспорт сайту Білоцерківської міської ради.

Нижче надані числові показники наявності, відсутності, повноти інформації на сайті Білоцерківської міської ради, згідно розробленої Інститутом громадянського суспільства методики. Методика розроблена на основі положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Постанови КМ «Про порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади» України від 4 січня 2002 року № 3, з урахуванням потреб пересічних користувачів. Також надані аналітичні матеріали щодо: позитивних рис цього сайту, недоліків та зауважень, рекомендацій покращення інформаційної наповненості сайту.

Докладнiше …

Паспорт сайту Нововолинської міської ради

Нижче надані числові показники наявності, відсутності, повноти інформації на сайті Нововолинської міської ради, згідно розробленої Інститутом громадянського суспільства методики. Методика розроблена на основі положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Постанови КМ «Про порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади» України від 4 січня 2002 року № 3, з урахуванням потреб пересічних користувачів. Також надані аналітичні матеріали щодо: позитивних рис цього сайту, недоліків та зауважень, рекомендацій покращення інформаційної наповненості сайту.

Докладнiше …

 Сторiнка 1 iз 2  1  2 »
Новини

2015-04-09
Обговорення проекту Закону України щодо розпорядження земельними ділянками.

2015-03-25
“Про землю”

2015-03-17
Законопроекти для повного проведення реформи у сфері децентралізації.

2015-03-16
З Хмельницького розпочався процес обговорення впровадження в життя Закону «Про добровільне об‘єднання територіальних громад».

2015-03-11
Методичне забезпечення формування спроможних територіальних громад.

Опитування

Ваше відношення до купівлі-продажу земель с/г призначення

  • Торгівля землею не припустима. (54.0%, 76 по голосам)
  • Купвля-продаж виключно громадянам України не більше 50 га. на особу. (28.0%, 40 по голосам)
  • Купвля-продаж фізичним та юридичним особам без обмежень. (10.0%, 14 по голосам)
  • Купвля-продаж виключно громадянам України без обмежень. (8.0%, 11 по голосам)

Загалом проголосувало: 141

Загрузка ... Загрузка ...
© 2003-2008 Інститут громадянського суспільства
Україна, м. Київ, 01103 бул. Дружби народів, 22, кім.21
Тел: (+38044) 529-07-32