На головну Написати листХмельницька область

Регіональний розвиток Хмельниччини

Інститут громадянського суспільства протягом декількох останніх років займається питаннями регіонального розвитку. Нами проведено низку семінарів з проблем розвитку регіонів у різних українських областях, проведено дослідження стратегій розвитку регіонів, їх реалізації чи точніше не реалізації, тощо.

Експерти Інституту підготували проект Закону України «Про засади державної регіональної політики», який навіть було зареєстровано у Верховній Раді України, але так і не розглянуто навіть на засіданні профільного комітету.

Виходячи із розуміння того, що змін у державній регіональній політиці на національному рівні  досягти не просто, ми намагаємось співпрацювати з регіонами та проектами де для цього є кращі можливості, де розуміють важливість стратегічного планування та використання європейського досвіду.

Одним із таких регіонів є Хмельницька область. Саме у цьому регіоні у співпраці експертів Інституту та Європейського проекту підтримки сталого регіонального розвитку в Україні (http://ssrd.org.ua/)  було розроблено найважливіші стратегічні документи.

Ми відкриваємо на власному сайті новий розділ, що присвячується регіональному розвитку Хмельницької області, де будуть розміщуватись основні стратегічні документи розвитку області, інформація про їх виконання, аналітичні матеріали, цікава інформація про регіон та регіональні проекти. На наш погляд, така додаткова інформаційна підтримка регіонального розвитку Хмельницької області буде корисною для самої області і для експертів, які працюватимуть над подібними темами у інших українських регіонах.

СТРАТЕГІЯ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ на 2011–2020 рр.

Стратегія регіонального розвитку Хмельницької області була розроблена на підставі Закону України «Про стимулювання розвитку регіонів»[1], з урахуванням Державної стратегії регіонального розвитку України[2] та досвіду реалізації «Стратегії економічного та соціального розвитку Хмельницької області на 2004–2015 роки»[3].

Необхідність підготовки та прийняття Стратегії регіонального розвитку викликана зміною соціально-економічної ситуації як в Україні, так і області, ухваленням у 2005 році, тобто після прийняття обласною радою «Стратегії економічного та соціального розвитку Хмельницької області на 2004–2015 роки», Закону України «Про стимулювання розвитку регіонів», який визначив основні підходи щодо розроблення та прийняття стратегій регіонального розвитку.

Скачати файл стратегії…

Докладнiше …

Соціально-економічний аналіз Хмельницької області

1. Географія і топографія

2. Транспортні комунікації

3. Населення та демографія

4. Науково-кадровий потенціал, професійні кадри, студенти

5. Економіка та підприємництво

6. Сільське господарство

7. Туризм та оздоровлення населення…

Скачати файл повністю…

Докладнiше …

Новини

2015-04-09
Обговорення проекту Закону України щодо розпорядження земельними ділянками.

2015-03-25
“Про землю”

2015-03-17
Законопроекти для повного проведення реформи у сфері децентралізації.

2015-03-16
З Хмельницького розпочався процес обговорення впровадження в життя Закону «Про добровільне об‘єднання територіальних громад».

2015-03-11
Методичне забезпечення формування спроможних територіальних громад.

Опитування

Ваше відношення до купівлі-продажу земель с/г призначення

  • Торгівля землею не припустима. (54.0%, 76 по голосам)
  • Купвля-продаж виключно громадянам України не більше 50 га. на особу. (28.0%, 40 по голосам)
  • Купвля-продаж фізичним та юридичним особам без обмежень. (10.0%, 14 по голосам)
  • Купвля-продаж виключно громадянам України без обмежень. (8.0%, 11 по голосам)

Загалом проголосувало: 141

Загрузка ... Загрузка ...
© 2003-2008 Інститут громадянського суспільства
Україна, м. Київ, 01103 бул. Дружби народів, 22, кім.21
Тел: (+38044) 529-07-32