На головну Написати листМіських рад других за величиною міст України

Результати моніторингу сайтів міських рад других за величиною міст областей України

У 2010 р. до об’єктів моніторингу увійшли 25 сайтів міських рад других за величиною міст областей України. З них 23 Інтернет представництва - знаходяться у задовільному робочому стані і включені до переліку кінцевих показників моніторингу. 2 Інтернет представництва (Лозівської та Новодністрівської міських рад станом на 10 листопада 2010 р.) - мають на своїх сторінках повідомлення про модернізацію сайтів, містять велику кількість пустих розділів, що робить не можливим їх моніторинг.

Докладнiше …

Паспорт сайту Білоцерківської міської ради.

Нижче надані числові показники наявності, відсутності, повноти інформації на сайті Білоцерківської міської ради, згідно розробленої Інститутом громадянського суспільства методики. Методика розроблена на основі положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Постанови КМ «Про порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади» України від 4 січня 2002 року № 3, з урахуванням потреб пересічних користувачів. Також надані аналітичні матеріали щодо: позитивних рис цього сайту, недоліків та зауважень, рекомендацій покращення інформаційної наповненості сайту.

Докладнiше …

Паспорт сайту Нововолинської міської ради

Нижче надані числові показники наявності, відсутності, повноти інформації на сайті Нововолинської міської ради, згідно розробленої Інститутом громадянського суспільства методики. Методика розроблена на основі положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Постанови КМ «Про порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади» України від 4 січня 2002 року № 3, з урахуванням потреб пересічних користувачів. Також надані аналітичні матеріали щодо: позитивних рис цього сайту, недоліків та зауважень, рекомендацій покращення інформаційної наповненості сайту.

Докладнiше …

Паспорт сайту Олександрійської міської ради

Нижче надані числові показники наявності, відсутності, повноти інформації на сайті Олександрійської міської ради, згідно розробленої Інститутом громадянського суспільства методики. Методика розроблена на основі положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Постанови КМ «Про порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади» України від 4 січня 2002 року № 3, з урахуванням потреб пересічних користувачів. Також надані аналітичні матеріали щодо: позитивних рис цього сайту, недоліків та зауважень, рекомендацій покращення інформаційної наповненості сайту.

 

Докладнiше …

Паспорт сайту Керченської міської ради

Нижче надані числові показники наявності, відсутності, повноти інформації на сайті Керченської міської ради, згідно розробленої Інститутом громадянського суспільства методики. Методика розроблена на основі положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Постанови КМ «Про порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади» України від 4 січня 2002 року № 3, з урахуванням потреб пересічних користувачів. Також надані аналітичні матеріали щодо: позитивних рис цього сайту, недоліків та зауважень, рекомендацій покращення інформаційної наповненості сайту.

Докладнiше …

Новини

2015-04-09
Обговорення проекту Закону України щодо розпорядження земельними ділянками.

2015-03-25
“Про землю”

2015-03-17
Законопроекти для повного проведення реформи у сфері децентралізації.

2015-03-16
З Хмельницького розпочався процес обговорення впровадження в життя Закону «Про добровільне об‘єднання територіальних громад».

2015-03-11
Методичне забезпечення формування спроможних територіальних громад.

Опитування

Ваше відношення до купівлі-продажу земель с/г призначення

  • Торгівля землею не припустима. (54.0%, 76 по голосам)
  • Купвля-продаж виключно громадянам України не більше 50 га. на особу. (28.0%, 40 по голосам)
  • Купвля-продаж фізичним та юридичним особам без обмежень. (10.0%, 14 по голосам)
  • Купвля-продаж виключно громадянам України без обмежень. (8.0%, 11 по голосам)

Загалом проголосувало: 141

Загрузка ... Загрузка ...
© 2003-2008 Інститут громадянського суспільства
Україна, м. Київ, 01103 бул. Дружби народів, 22, кім.21
Тел: (+38044) 529-07-32