Нарешті це сталось. Уряд підкріпив своє багато разів анонсоване бажання здійснити реформу охорони здоров’я законопроектом «Про експеримент у Дніпропетровській, Донецькій, Вінницькій областях та місті Києві» (р. №8603) Наміри серйозні, якщо врахувати, що система управління охороною здоров’я практично не змінювалось за роки незалежності. Протягом трьох років планується перетворити комунальні бюджеті установи в галузі медицини на неприбуткові підприємства. Також планується розвести види надання медичних послуг за рівнем складності на первинну - амбулаторно-поліклінічну, вторинну та третинну охорону здоров’я.




